REZULTATI 2018

12.01.2018. –  27.GRAND PRIX – SAMOBOR
Kategorija kata za slijepe i slabovidne
1. mjesto – Jasmin Ćatić

25.02.2018. – Županijsko prvenstvu u katama za sve uzraste – POREČ

Cicibanke 7 godina
3. mjesto – Lana Bradarić

Ml.učenici 8 godina
3.mjesto – Branimir Mandžuka
3.mjesto – Marko Kalinić

Ml. učenici ekipno 
3.mjesto – ekipa u sastavu Branimir Mandžuka, Marko Kalinić i Matea Poropat

Ml. učenice 8 godina
3.mjesto – Veronika Bauer

Mlađe učenice ekipno
2.mjesto – ekipa u sastavu Veronika Bauer, Lea Baissero i Evelin Parencan

Mlađi kadeti
2.mjesto – Jasmin Ćatić

Ml. kadeti ekipno
2.mjesto – ekipa u sastavu Jasmin Ćatić, Ivan Tin Vučić i Noel Flego

Kadeti
2.mjesto – Ivan Tin Vučić
3.mjesto – Jasmin Ćatić

Kadeti ekipno
2.mjesto – ekipa u sastavu Jasmin Ćatić, Ivan Tin Vučić i Noel Flego

Seniorke
2.mjesto – Tamara Lubiana

Veteranke
1.mjesto – Tamara Lubiana

09.03.2018. 38.GRAND PRIH SLOVAKIA -Bratislava

Kate slijepi I slabovidni

1.mjesto – Jasmin Ćatić

11.03.2018.god PH KATE VETERAN-I/ke – Zagreb

Veteranke pojedinačno

3.mjesto – Tamara Lubiana

Veteranke ekipno

1.mjesto u kategoriji veteranke kate ekipno u sastavu ekipe Karate kluba „Zamet“ (Jadranka Kovačević, Gordana Kovačević, Tamara Lubiana)

Seniorke ekipno

2.mjesto u kategoriji seniorke ekipno Karate kluba „Zamet“ (Jadranka Kovačević, Gordana Kovačević, Tamara Lubiana

20.03.2018. 1.i 2.kolo lige u borbama

Ml.kadeti +57kg

2.mjesto – Ivan Tin Vucic

08.04.2018. – Regionalno prvenstvo – Poreč
U konkurenciji od 324 prijava iz 21 kluba osvojili smo slijedece medalje:

Cicibanke (7 godina)
3.mjesto – Ida Dujak

Ml.učenice ekipno
3.mjesto – u sastavu: Matea Poropat, Veronika Bauer, Evelin Parencan

Ml.kadeti ekipno
3.mjesto – u sastavu: Jasmin Ćatić, Noel Flego, Ivan Tin Vučić

Kadeti ekipno

3.mjesto – u sastavu: Jasmin Ćatić, Noel Flego, Ivan Tin Vučić

Ml.kadeti borbe +57kg
3.mjesto – Ivan Tin Vucic

29.04.2018- Županijskom kupu u katama i borbama koji se održao u Poreču (dvorana Žatika).

Cicibanke 7.godina
2.mjesto – Lana Bradarić
3.mjesto – Ida Dujak


Ml.učenice 8 godina
3.mjesto – Matea Poropat


Ml.učenici 8 godina
2.mjesto – Branimir Mandžuka


Ml.učenice 9 godina
3.mjesto – Lea Baissero
Veteranke
1.mjesto – Tamara Lubiana

03.06.2018. – PRVENSTVO HRVATSKE PARAKATE – OSIJEK
1.mjesto – JASMIN ĆATIĆ

06.07.2018. – WKF kup mladih – UMAG

Kata za slijepe i slabovidne
1.mjesto – JASMIN ĆATIĆ

30.09.2018. – Croatia open – Rijeka

Kata za slijepe i slabovidne
1.mjesto – JASMIN ĆATIĆ

07.10.2018. – Grobničan kup 2018 – Rijeka

Ml.učenice
3.mjesto – Ida Dujak

Ml.učenice ekipno:
3.mjesto – ekipa u satavu: Vetonika Bauer, Lea Baissero, Ida Dujak

10.11.2018. – 20. EUROCUP ISTRIA 2018 – Poreč


Za naš klub natjecali su se: Branimir Mandzuka, Ida Dujak, Matea Poropat, Veronika Bauer, Lea Baissero i Ivan Tin Vucic.

Rezultati su:


Kata mlade ucenice

3.mjesto Matea Poropat


Kata ucenice

3.mjesto Veronika Bauer


Kata team mlade ucenice

3.mjesto (Ida Dujak, Matea Poropat, Veronika Bauer)


Kata team ucenice

2.mjesto (Lea Baissero, Matea Poropat, Veronika Bauer)


Kumite mladi kadeti +57kg

2.mjesto Ivan Tin Vucic

25.11.2018. – Fažana – Županijsko prvenstvo u borbama za sve uzraste

Ml.kadeti +57kg
1.mjesto – Ivan Tin Vučić

16.12.2018.-Pazin – 2.kolo lige u katama za mlađe uzraste


U ukupnom poretku istarskih klubova popeli smo se na podij i osvojili 3. mjesto.


Pojedinačni rezultati naših članova:


Ml.učenice (8 godina)
1.mjesto – Lana Bradarić
2.mjesto – Matea Poropat
3.mjesto – Ida Dujak


Ml.učenice (9 godina)
3mjesto – Veronika Bauer


Ml. Učenici (9 godina)
3.mjesto – Branimir Mandžuka


Ml.kadeti 
1.mjesto – Ivan Tin Vučić


Odličan nastup na ligi imali su i naši članovi Lea Baissero i Noel Flego.

325total visits,2visits today